کاربر گرامی، لطفاً موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید:

ورود کاربران به وبسایت موسسه آروین علم فرداد، ثبت نام در کارگاه‌های آموزشی، سفارش محصولات آموزشی و استفاده از سایر خدمات ارائه شده به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات می باشد.

شرایط استفاده از محتویات سایت:

کاربر مورد نظر تایید می‌نماید اطلاعات موجود در این وبسایت  را صرفاً برای استفاده شخصی بکار می‌برد و هرگونه استفاده از تصاویر و مطالب و فیلم‌ها و فایلهای بارگذاری شده تحت هر شرایطی برای استفاده تجاری ممنوع است.

اصلاحات و تغییرات:

در حالی که تمام تلاش وبسایت موسسه آروین علم فرداد، در جهت حفظ محتوا و اطلاعات بر روی سایت است؛ اجازه دارد در هر زمانی که لازم باشد، هرگونه تغییراتی را در محتوای وب سایت بدون اطلاع به کاربران اعمال کند. البته اگر شما از خطای خاصی مطلع شدید لطفاً به ما اطلاع دهید.

حفظ حریم خصوصی:

موسسه آروین علم فرداد با تمام قوا ، در حفظ حریم خصوصی کاربران و اعضاء می‌کوشد و متعهد می گردد که هیچ یک از اطلاعات خصوصی کاربران اعم از نام و نام خانوادگی ، شماره تماس ، و آدرس ایمیل را در اختیار دیگران قرار ندهد و از آنها در برابر حملات اینترنتی محافظت نماید.

حقوق مالکیت معنوی:

بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران، تمام مطالب و مواد موجود در این وبسایت، طبق قانون محافظت می‌گردند و بطور کامل استفاده از کپی رایت برای موسسه آروین علم فرداد محفوظ می‌باشد. تمامی فیلمها ، عکس‌ها ، آیکون‌ها، لوگوها و آرم‌ها ، و فایل‌ها متعلق به موسسه آروین علم فرداد می‌باشند و استفاده از آنها به هر نحو ممنوع می‌باشد.

نام کاربری و سیاست رمز عبور:

استفاده شما از بخش های مختلف این وبسایت، ممکن است نیازمند ثبت نام و پرداخت حق اشتراک و دریافت نام کاربری و کلمه عبور باشد، با موافقت قوانین و مقررات وبسایت موسسه آروین علم فرداد، شما قبول می کنید که به تنهایی مسئول حفظ و نگهداری اطلاعات شخصی خود، کلمه عبور و نام کاربریتان هستید. همچنین اگر به هر دلیلی متوجه سرقت اطلاعات مربوط به رمز عبور و نام کاربری خود شدید، مراتب را با ما در میان بگذارید. لازم به ذکر است که شما به عنوان یک کاربر، فقط حق ورود به داخل وب سایت را دارید، و در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این زمینه از ادامه فعالیت شما جلوگیری خواهد شد و شما حق هیچگونه اعتراضی را نخواهید داشت. استفاده از این وب سایت برای اهداف غیر قانونی، طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، پیگرد قانونی خواهد داشت.

اینترنت و مشکلات آن:

تمامی مشکلات موجود در اینترنت جمهوری اسلامی ایران، اعم از سرعت و فیلترینگ و قابل دسترس نبودن سایت، که مربوط به مخابرات و یا قوانین اینترنت جمهوری اسلامی ایران است، از کنترل موسسه آروین علم فرداد، خارج بوده و این مرکز هیچ گونه مسئولیتی را در قبال مشکلات به وجود آمده نمی پذیرد و متعهد نمی گردد.

قوانین مربوط به ثبت نام در دوره‌های آموزشی:

۱- کارآموز موظف است رأس ساعت مقرر در کلاس حضور بهم رساند، چنانچه تأخیر یا غیبت داشته باشد، مدرس مربوطه و موسسه هیچ گونه تعهدی نخواهد داشت.

۲- چنانچه جلسه‌ای از دوره بنا به عللی کنسل شود، مدرس و آموزشگاه موظف می‌باشد جلسه جبرانی آن را برگزار و به کارآموزان اطلاع دهد.

۳- چنانچه پس از ثبت نام در هر دوره‌ای، کارآموز قبل از تشکیل کلاس، بنا به هر دلیلی اقدام به انصراف نماید، مبلغ ۱۵ ٪ از هزینه ثبت نام کسر الباقی به هنرجو برگردانده می‌شود.

۴- همچنین اگر چنانچه کارآموز پس از شروع دوره به هر دلیلی نتواند در کلاس شرکت کرده و اقدام به انصراف نماید، به هیچ وجه مبلغ دریافتی، قابل برگشت نمی‌باشد.